0507 194 73 38 Angry.Blue@Hotmail.Com

Google Reklamları

Tartışmasız Google internette yer alan arama motorlarının en çok ziyaret edileni. Dünya genelinde ve ülkemizde en çok ziyaret edilen web sitesi Alexa verilerine göre Google olmuştur. Bu doğrultuda insanların ürün ya da hizmet aramalarında ilk önce Google’ı kullandığı aşikardır.

Google Adwords ise, Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Google AdWords ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde, en altında ve sonuç sayfasının sağında yer almaktadır.

Webmakaleci olarak Google ile ortak çalışmalarımızla minimum maliyet ile maksimum fayda sağlayacak reklam stratejinizi birlikte belirleyebiliriz!
Eğer siz de Google Adwords ile ilgileniyorsanız bizi hemen arayın! “

Neden Google Adwords’ü Kullanmalıyım?

1 – Bütçeyi Kendiniz Belirleyin!
Google Adwords’ün bu kadar popüler olmasının altında yatan temel neden budur. Günlük belirlediğiniz reklam bütçesi tamamen kullanıcıların insiyatifine bırakılmıştır. Belirli bir alt ya da üst para sınırı yoktur.

2- Kullanıcılar Sitenizi Ziyaret Etme Sebebini Siz Belirleyin!
Tıklama Başı Maliyet ile direkt olarak kullanıcılarla etkileşime girebileceğiniz gibi Gösterim Başına Maliyet ile firma tanınırlığını ve bilinirliğini arttırabilirsiniz.

3 – Geri Dönüşümü Gözlemleyin!
Verdiğiniz reklam bütçesi ile ürün satışlarından gelen kâr dengesini gözlemleyerek verdiğiniz reklam bütçesinin karşılığını alıp alamadığınızı raporlayabilirsiniz.

4 – Şeffaflık İlkesi
Google Adwords ile sitenizi ziyaret eden kullanıcıların sitenizde neler yaptığını satılan ürünü alıp almadığını ya da iletişim formunu doldurup doldurmadığını öğrenebilir ve reklam stratejinizi değiştirebilirsiniz.

5 –  Fırsatlar Sekmesi
Google Adwords verdiğiniz reklam tekliflerini değerlendirir. Fırsat algoritmasını devreye sokarak sizin için hangi reklam tekliflerinin daha iyi olacağını belirlemenize yardımcı olur.

6 – Asla Aşılmayan Reklam Bütçesi
Google Adwords günlük belirlediğiniz bütçeyi aşmaz. Eğer kullanıcı için bir fırsat tespit ederse kullanıcılarının mağdur olmaması için günlük bütçeyi dengede tutar.

7 – Reklamınızın Görüntüleneceği Kişileri Siz Seçin!
Google Adwords reklamları tanımlanırken reklamınızın görüntülenmesini istediğiniz kişileri cinsiyet ve yaş gibi kişisel bilgileriyle, il ilçe gibi ikamet bilgileriyle veya internete girdiği cihazlara göre (Bilgisayar, Cep Telefonu, Tablet) ayarlayabilirsiniz.

 

8 – Reklamınız Sizin İstediğiniz Gün ve Saatlerde Çıksın!
Sadece haftaiçi 09:00 – 17:30 arasında hizmet veren bir yerseniz Google Adwords’te istediğiniz gün ve saat aralığını girerek reklamlarınızın gereksiz yere insanlara gösterilmesinin önüne geçmiş olursunuz.

9 – Farklı Reklam Türleri
Google Adwords ile farklı reklam türlerini belirleyebilirsiniz. Örneğin direkt Google üzerinden yapılan kelime aramalarında çıkabileceğiniz gibi, ürününüzü direkt olarak resim ve fiyat bilgisi ile de çıkartabilirsiniz. Reklamınızı Youtube videolarının arasında çıkan reklamların arasına ekleyebilirsiniz. Web sitelerinde anahtar kelimeniz ile ilişkili bir içerik varsa bu sayfaların içeriğine de resimli reklamlarınızı ekleyebilirsiniz. Ayrıca GMail ile e posta reklamlarını da değerlendirebilirsiniz.


aLone

No description.Please update your profile.

Mesajlar Açık

  Search

  Calendar

  Ocak 2020
  P S Ç P C C P
  « Eki    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
Call Now ButtonHEMEN ARA BİLGİ AL